امداد خودرو تبریز |☎️ 09145095202

امداد خودرو در تبریز

امداد خودرو تبریز | یدک کش تبریز | امدادخودرو تبریز | مکانیکی سیار تبریز  | ☎️ ۰۹۱۴۵۰۹۵۲۰۲ | جرثقیل تبریز | خودرو سوار تبریز | کفی خودرو بر تبریز و کفی ماشین بر تبریزحمل خودرو به وسیله خودرو بر در تبریز ، جرثقیل و جرثقیل چرخگیر بدون آسیب به سپر خودرو که خودرو بر سیار و تعمیر در محل برای خودرو و پنچرگیری سیار و تعویض لاستیک از داخل رینگ و …شماره های شرکت امداد خودروئی ما را به خاطر داشته باشید. خدمات شرکت ما ۲۴ ساعته شبانه روزی حتی روزهای تعطیل و یا بصورت آنلاین و از طریق gps سراسری کشور می باشد تا مشتریان ما در کوتاه ترین زمان به ما دسترسی پیدا کنند. نزدیکترین امداد در کوتاه ترین زمان ممکن اعزام می شود تا مشکل خودرو شما را در محل حل کنند.

امداد خودرو تبریز

امداد خودرو تبریز

امداد خودرو تبریز

 • امدادخودرو تبریز
 • خودروبر تبریز
 • یدک کش تبریز
 • حمل ماشین تبریز
 • امدادخودرو تبریز 
 • خودروبر تبریز 
 •  یدک کش تبریز 
 • حمل ماشین تبریز
 • خودرو سوار تبریز
 • ماشین بر تبریز
 • تعمیر در محل تبریز 

شماره تماس مکانیکی سیار : ۰۹۱۴۵۰۹۵۲۰۲ 

یکی دیگر مسائلی که در انتخاب مرکز امدادرسانی خودرو می‎‌بایست در نظر بگیرید. گستردگی خدمات آن در استان‌‎ها و شهرهای مختلف کشور می‎‌باشد. در حقیقت با شناخت یک امادخودرویی که در تمامی شهرها به فعالیت می‎‌پردازد می‌توان آسودگی خیال بیشتری از حمل وسیله‎‌ی نقلیه‎‌ی خود با خودروبر داشته و مسائل پیش آمده را به راحتی توسط تعمیرکارانی که توسط مرکز فرستاده می‌شود رفع نمود.

درباره امدادخودرو تبریز و خودروبر در شهر تبریز :

امداد خودرو تبریز ، خودرو بر تبریز ، حمل خودرو و یدک کش چیست و چه مواقعی به آن نیاز داریم: در صورتی که وسیله نقلیه شما در قابل حرکت نبوده و نیاز به امداد رسانی و یا خودروبر داشته باشید، در تمامی روزهای هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز با امدادخودرو تماس بگیرید و همکاران ما در امداد خودرو تبریز در سریع ترین زمان ممکن در کنار شما عزیزان خواهند بود. در هر ساعت از شبانه روز امدادخودرو تبریز آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد. اکثر مردم شهر تبریز به علت دیر حضور یافتن اکیپ شرکتهای امداد خودرو گلایه مند هستند و در این راستا , امدادخودرو تبریز در تمامی نقاط شهر تبریز اکیپ امدادی خود را مستقر نموده تا در صورت درخواست امداد خودرو مشتریان عزیز نهایتا تا 15 دقیقه , تیم امدادی امدادخودرو تبریز در کنار مشتریان حضور یابند و خدمات  امدادی را فراهم سازند.

*خودرو بر تبریز

 

*امداد خودرو تبریز

 

*حمل خودرو تبریز

 

*یدک کش خودرو تبریز

 

*ماشین بر تبریز

 

*حمل ماشین تبریز

 

*کفی ماشین بر تبریز

 

*امدادخودرو تبریز

 

*خودرو بر تبریز

 

*حمل خودرو تبریز

 

*یدک کش جاده تبریز

 

*ماشین بر تبریز

 

*حمل ماشین تبریز

 

*کفی بر تبریز

 

*حمل خودرو تبریز

 

*یدکش تبریز

 

*ماشین بر تبریز

 

*امداد حمل ماشین تبریز

 

*حمل خودرو جاده ای تبریز

 

*یدککش ماشین در تبریز

دامداد خودرو تبریز

امداد خودرو تبریز

یکی از مهمترین و اساسی ترین ویژگی هایی که یک شرکت حمل خودرو یا خودرو بر دارد این است که اطمینان مشتریان خود را به دست آورد. بدون شک تمامی مشتریان مایل هستند که خودروهای خود را به دست شرکت حمل خودرویی که در این زمینه فعالیت زیادی داشته و افراد زیادی به آن اطمینان دارند بسپارند. بر همین اساس شرکت های حمل خودرو در ابتدا اطمینان مشتریان خود را به دست می آورند.

امداد خودرو تبریز ، ارسال امدادگر سیار ، باطری ساز سیار ، مکانیک سیار و…مجهز به کلیه لوازم یدکی فابریک انواع خودرو های سبک و سنگین برای تعمیر در محل فروش کلیه لوازم یدکی به همراه برگ گارانتی از قبیل باطری ، تسمه ، لاستیک و … به صورت سیار درب منزل و یا محل اعلامی امداد طلب عزیز و تست عیب یابی به صورت سیار ، روشن کردن خودروی خاموش شده و … ارسال بنزین و سوخت رسانی مورد نیاز وسایل نقلیه و پنچر گیری و تعویض لاسیتک و قطعات ضروری خودرو در محل به صورت سیارو…

سریع ترین امداد خودرو در تبریز

هدف ما ارائه خدمات امدادی سریع , با ضمانت و با قیمت مناسب می باشد. تمام یدک کش های شرکت امداد خودرو در سراسر ایران قابل تشخیص می باشند. امداد خودرو تبریز به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات می باشد. ما در سریع ترین زمان برای ارائه خدمات امداد خودرو و رفع نقص فنی خودرو در محل حاضر می شویم. به این نکته توجه کنید که هیچ خودروی امدادی مجازی بدون ثبت درخواست تلفنی و اعلام موقعیت خودرو از جانب شما، نباید در محل حاضر شود. در این مواقع خودروهای امدادی که اکثرا بدون مجوز از اتحادیه امداد خودرو  که گاها دارای آرم و علائم نیز هستند؛ به بهانه برطرف کردن نقص خودرویتان در محل حاضر می شوند. توجه داشته باشید که به دلیل نبود نظارت بر فعالیت این دست امدادگران خودرویی و امکان استفاده از قطعات غیراصلی و گاها استوک، باعث آسیب رسیدن به قطعات خودروی شما می‌شود.

امداد خودرو تبریز از جمله امدادخودرو های خوب  تبریز به شمار می آید که بهره گرفته است.

 • مکانیکی سیار در تبریز

 • یدکش تبریز

 • جرثقیل در تبریز

 • پنچرگیری در تبریز

 • انداختن لاستیک در محل تبریز

 • تعویض روغن در محل تبریز

 • شیلنگ ترمز در محل

 • حمل خودرو تبریز

 • تعویض شیلنگ آب در محل

 • کفی خودروبر تبریز

 • مکانیک سیار تبریز

 • مکانیکی سیار تعمیر در محل در تبریز

رفع کلی عیوب خودرو امداد خواه ، تعویض قطعات در صورت لزوم که این قطعات اورجینال بوده و دارای گارانتی میباشد ، پنچرگیری لاستیک خودرو ، بالانس باد چرخ های خودرو ، تعمیر جزئی و کلی خودرو ، یدک کشی در صورت تعمیر نشدن خودرو در محل با یدک کش حرفه ای و مخصوص خودرو ، خدمات رسانی 24 ساعته برای امداد خواهان ، تعویض چراغ ها و آینه … .
بیمه و بارنامه دولتی و شرکت امداد خودرو شهرام معتبر در تبریز

پس تفاوت خودرو بر و یدک کش چیست ؟

دقت داشته باشید در هنگام درخواست امداد خودرو در تبریز چه نوع یدک کشی را درخواست می دهید چون بین یدک کش و خودرو بر تفاوت وجود دارد.ماشین خودروبر دارای کفی می باشد و خودرو شما بر روی آن سوار شده و سپس به سمت مسیر حرکت میکند. در این مدل امنیت جابه چایی ماشین بالاتر بوده و امکان خرابی و حادثه کمتری برای ماشین وجود دارد. معمولا ماشین خودرو بر برای حمل ماشین های مدل بالا و یا انتقال ماشین های صفر از کارخانه به می باشد.

اما یدک کش به وسیله ی زنجیر یا سیم بکسل، خودروی شما را به انتهای قلاب خودرو متصل کرده و تا مقصد به دنبال خود می کشد البته یدک کشها هم مدل های متفاوتی دارد که در بعضی از مدل ها یدک کش ها دارای چرخگیر بوده و چرخ های ماشین را در ون چرخگیر ها قرار داده و ماشین را حمل میکنند در این مدل امکان حادثه برای ماشین حمل شونده بالاتر بوده و همچنین امکان خسارت به خودرو می باشد.

وانت نیسان و خودروبرهای دکل دار یدک کش هایی هستند ک نقش جا به جایی خودروها را ب عهده دارند. یک سری از یدک کش های  کفی دار میتواند برای جا ب جایی یک اتومبیل مورد استفاده قرار گیرند. از این یدک کش های حتی میتوان در رفت و آمد های بین شهری هم استفاده کرد.

حمل خودرو تبریز ، امداد خودرو تبریز

 • جابه جایی خودرو های صفر
 • امداد خودرو تبریز
 • خودروبر انواع خودرو لوکس و کلاسیک
 • دارای انواع مختلف خودروبرها اعم از کامیونت حمل خودرو، نیسان و …
 • جرثقیل حمل خودرو تبریز
 • یدک کش خودرو در تبریز
 • خودروبر ماشین تصادفی (حمل خودرو تصادفی)
 • نیسان خودرو بر (نیسان جرثقیل یدک کش)

 

امداد خودرو تبریز | 09145095202

امداد خودرو تبریز

 

خودروبر تبریز امداد خودرو شبانه روزی تبریز

اما این روزها خودروبرهای مختلفی وجود دارد که از جمله این خودروبرها می توان به خودرو سوار، جرثقیل، خودرو سوار به صورت تعداد، نیسان چرخگیر و نیسان جرثقیل اشاره کرد.شرکت خودروبری ما برای خشنود بودن مراجعین محترم از کم ترین هزینه ها برای انتقال دادن ماشین استفاده می کند. بخاطر مشکلات پیش‌ گویی نشده و حادثه هایی که در جاده پیش می‌آید قرار اول خشنودی مراجعین سرعت کار است. ما می توانیم در کوتاه ترین زمانی که امکان دارد ماشین شما را به محلی که می خواهید منتقل می‌کنیم.معمولا یدکش های جاده با توجه به خودرویی که قرار است حمل شود و همچنین تعداد آن، نوع خودرو را انتخاب می شود.

خدمات تعمیر در محل حمل با جرثقیل در اتوبان تبریز زنجان هشترود

 1. امدادخودرو  برای تعمیر در محل در تبریز
 2. تعمیر در محل خودرو شبانه
 3.  یدکش خودرو تبریز
 4. خدمات تعمیر در محل
 5. ماشین حمل خودرو
 6. مکانیکی سیار
 7. امدادخودرو ایران خودرو تبریز
 8. امدادخودرو ماشین های سایپا
 9. مکانیکی سیار ماشین های ایران خودرو
 10. تعویض لاستیک در محل در تبریز
 11. تعمیر بلبرنگ در محل در تبریز
 12. روغن در محل در تبریز
 13.  شیلنگ آب در محل در تبریز
 14. تعویض شیلنگ ترمز و شیلنگ آب

تعمیر در محل خودرو ها در تبریز

تعمیر تخصصی انواع خودروهای ایرانی داخلی ، خارجی ، وارداتی ، منطقه آزاد به صورت تخصصی ، مرسدس بنز ، هیوندای ، کیا ، ماکسیما ، نیسان ، تویوتا ، رنو ، زانتیا ، مزدا ، دنا ، پژو۲۰۶ ، تعمیر تخصصی زیربندی جلوبندی سیستم تعلیق انواع خودروهای داخلی و خارجی ومنطقه آزاد ، تعویض و نصب باطری ایرانی و یا خارجی با کادری آموزش دیده و حرفه ای به صورت شبانه روز در خدمت شما همشهریان در جاده هشترود مسافران عزیز هستیم.

شماره امداد خودرو اتوبان تبریز : ۰۹۱۴۵۰۹۵۲۰۲ 

-مکانیکی سیار برای تعمیر در محل در تبریز

– یدکش برای حمل خودرو در تبریز

– جرثقیل برای جابه جایی ماشین های تصادفی

– حمل خودرو تبریز

– امدادخودرو تبریز

– یدک کش جاده تبریز

– یدکش تبریز

– یدک کش تبریز

– امدادخودروشبانه روزی تبریز

– امداد خودرو یدکش تبریز

– امدادخودرو جاده تبریز

– یدکش جاده تبریز

– امداد خودرو ماشین های ایران خودرو

– امدادخودرو ماشین های سایپا

– یدکش منطقه تبریز

– یدک کش محدوده تبریز

– یدککش  محور تبریز

یکی از امکانات مهم و اصلی ما خودروی شخصی ما است که رسیدگی و نگهداری آن همواره برایمان مهم و قابل توجه میباشد .از اهداف اصلی امداد خودرو تبریز ارائه خدمات سریع و با کیفیت می باشد.خدمات حمل خودرو تبریز شامل یدک کش تبریز، خودروبر تبریز، کفی تبریز، مکانیک سیار تبریز، بنزین سیار تبریز، باتری به باتری و پنچری در تبریز می باشد. پس همکاران ما در امداد خودرو تبریز در شهر تبریز صورت 24 ساعته و با قیمت اتحادیه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم. پس خدمات ما شبانه روزی هست اما با بهترین کیفیت

شرح خدمات امداد خودرو تبریز

۱ – اعزام امدادگر به صورت شبانه روزی درسراسر استان
۲ – حمل انواع خودرو (صفرکیلومتر،معیوب،تصادفی،فرسوده) با خودرو سوار و انواع یدک کش
۳ – حمل انواع موتور سیکلت با جرثقیل کفی بر و ماشین بر
۴ – اتصال باطری با دستگاه مخصوص شارژ باطری
۵ – تعویض باطری با هماهنگی کارشناس گروه خودرو ساز صورت می پذیرد
۶ – سو خت رسانی در صورت توقف خودرو به دلیل اتمام بنزین در سطح شهر و جاده ها اقدام به سوخت رسانی می گردد و در هربار درخواست حداقل به میزان ۱۰لیتر بنزین ارائه و هزینه سوخت از مشترک اخذ می گردد
۷ – تعویض لاستیک تعویض لاستیک پنچر با زاپاس
۸ – پنچرگیری اعزام امدادگر به صورت شبانه روزی جهت رفع مشکل پنجری

خرابی خودرو ممکن است در هر زمان از شبانه روز رخ دهد. گاهی ممکن است اتومبیل شما در ساعات پایانی شب یا نیمه شب در میان جاده و خیابان خراب شود یا دچار سانحه ای گردد اما اصلا جای نگرانی نیست زیرا امداد خودرو شهرام، با ارائه خدمات یدک کش در اتوبان زنجان تبریز به صورت شبانه روزی برای خدمت رسانی به هم استانی ها و هموطنان حاضر است.

امداد خودرو جاده ای تبریز

اگر نیاز به جابجایی ماشین خود دارید یا اگر ماشین شما تصادف کرده است یا اگر ماشین خراب شده و کار نمی کند، تنها کافی است که با ما تماس بگیرید. شرکت حمل خودرو شهرام دارای متنوع کفی ، یدک کش ، نیسان چرخگیر و نیسان جرثقیل است. اگر دارای هر نوع ماشین هستید اعم از شاسی بلند، وانت، خودروهای لوکس و سدان، می توانید خودرو بر از ماشین مخصوص حمل شهرام استفاده نمائید.

مناطق امداد رسانی ما در تبریز

امدادخودرو ولیعصر تبریز و حومه_امداد سیار رشدیه تبریز و جاده_امداد خودرو آبرسان تبریز و مکانیکی_امدادخودرو اتوبان کسایی تبریز و آزاد راه_خودرو بر جاده تبریز و ارومیه به تبریز_خودروبر جاده صوفیان تبریز و مرند_امداد خودرو بازار تبریز و مکانیکی_امدادخودرو زعفرانیه تبریز و مکانیکی_ماشین بر منظریه تبریز و مکانیکی_خودرو سیار ائل گلی و شاه گلی_خودرو بر ولیعصر تبریز و مکانیکی_خودروبر رشدیه تبریز و باغمیشه_خودرو بر آبرسان تبریز و ولی امر تبریز_خودروبر ائل گلی تبریز و امداد خودرو_امداد سیار منظریه تبریز و امداد خودرو_خودرو بر زعفرانیه تبریز و امداد خودرو

شرکت امداد خودرو تبریز شهرام مکانیک دارای مراکز تخصصی تعمیرات انواع خودرو سواری تنها مرکز دارنده تعمیرگاه ها اختصاصی می باشد . کافیست شما با یک تماس کارشناسهای ما را از اوضاع خودروی خود باخبر کنید و تعمیرکاران ما با همان تماس به شما کمک کنند تا خودروی خود را تعمیر کنید و اگر نیاز به وجود تعمیرکار بود به محل بیاید و در آخر اگر باز تعمیر نشد خودرو را حمل  و به تعمیرگاه ببرند.

امداد خودرو تبریز

امداد خودرو جاده ای

* با امداد خودرو امداد جاده در جاده های داخل شهر و بیرون شهر تبریز نخواهید ماند * امداد خودرو امداد جاده تبریز در طول شبانه روز در طول سال و در ایام تعطیل مخصوصاً نوروز در کنار همه ی مردم می باشد. * شهروند گرامی لازم به ذکر است چنانچه خودروی شما به هر دلیلی دچار نقص فنی شد و قابل به حرکت نبود با شماره های امداد خودرو امداد جاده تماس حاصل فرماید تا همکاران ما به صورت تلفنی مشاوره و دلیل خاموشی را مشخص و به صورت حضوری در کم ترین زمان لازم پیش شما حاضر شونددر سال های اخیر به دلیل ازدحام خودرو و جمعیت نیاز به خدمات امداد خودرو احساس می شود.

شما از طریق سایت امداد خودرو تبریز شهرام توانید در هر نقطه از ایران که باشید تقاضای امداد کنید تا امدادگرهای ما که در نزدیکترین محل به شما هستند به یاری شما بشتابند.

از خدمات امدادخودرو و جرثقیل تبریز و اتوبان تبریززنجان : 09145095202

 1. خودرو بر کفی و مکانیکی سیار
 2. یدک کش و خودرو بر
 3. کفی خودرو و کفی ماشین بر
 4. خودرو بر کفی کش
 5. امداد رسانی جادهای
 6. امداد خودرو سیار جاده ای
 7. مکانیک سیار جاده ای و یدک کش
 8. حمل خودرو و خودرو بر
 9. جرثقیل و خودروبر
 10. خودرو بر و نیسان چرخ گیر
 11. لوازم یدکی و تعمیر در محل
 12. امدادخودرو ماشین های ایران خودرو
 13. امداد خودرو ماشین های سایپا
 14. جرثقیل و یدکش
 15. یدکش اتوبان تبریززنجان | 09145095202
 16. خودروبر و خودرو سوار
 17. مکانیکی سیار و امداد خودرو
 18. امدادخودرو و یدکش

 اگر در هنگام رانندگی، لاستیک اتومبیل شما پنچر شد و نیاز به تعمیر و یا تعویض لاستیک داشتید می توانید از خدمات ما بهره مند شوید. در این صورت امداد خودرو تبریز با اعزام تعمیرکاران مکانیک خود، اقدام به تعمیر و یا تعویض لاستیک شما می کنند.

امداد خودرو منطقه های تبریز

 •  لاله تبریز
 •  باسمنج تبریز
 • باغمیشه تبریز
 • رجایی شهر تبریز
 •  آذربایجان تبریز
 •  راه آهن تبریز
 •  اتحاد ملی تبریز
 • امدادخودرو بسیج تبریز
 •  کوی دانش تبریز
 •  توانیر تبریز
 •  ارم تبریز
 • داخل شهر تبریز
 • امدادخودرو طرف فرودگاه تبریز
 • پل اتحاد ملی تبریز
 •  تبریز امداد خودرو شبانه روزی
 •  اتوبان کسایی تبریز
 • طرف پاسداران تبریز
 • امدادخودرو شبانه روزی تبریز
 •  طرف امامیه تبریز
 • امدادخودرو خیابان ارتش تبریز
 •  کند رود تبریز
 • امدادخودرو منظریه تبریز
 •  امامیه تبریز
 • امدادخودرو جاده تبریز
 •  دروازه تهران تبریز
 •  رضا شهر تبریز
 • امدادخودرو طرف فرودگاه تبریز
 • طرف پاسداران تبریز
 • امدادخودرو طرف پاستور تبریز

امداد خودرو تبریز با اعزام یک خودرو با یک تعمیرکار مجرب به محل خودرو شما را تعمیر و یا یدک کش میکند. امدادخودرو تبریز با کادری مجرب و حرفه ای به همراه امداد رسانی کامل و دقیق به خودرو مشتریان در سراسر کشور خدمت رسانی میکند.مهمترين ضرورت‌ تشكيل شركت امداد خودرو تبریز در واقع افزايش خودروهای توليد شده در ایران است . و برای ارائه بهترین خدمات تعمیرات خودرو ،امداد بوجود آمد.

امداد خودرو یکی از خدماتی است شرکت‌‌‌های خودروسازی و برخی از شرکت‌‌‌های خدمات امداد رسانی خودروها با در اختیار داشتن تجهیزات و امکانات برای رفاه حال رانندگان و خودروسواران ارائه می‌گردد.

"<yoastmark امداد خودرو تبریز | 09145095202

امدادخودرو تبریز

امداد خودرو تبریز شبانه روزی

امداد خودرو در تبریز ، نسل جدیدی از وسایل حمل خودرو است که دارای کفی صاف و عاج هایی جهت استکاک با لاستیک خودرو می‌باشند. از خدمات خودروبر در تبریز می‌توان به حمل خودروهای وارداتی صفر کیلومتر، حمل خودروهای لوکس و لاکچری، حمل خودروهای مسابقه، حمل خودروهای تصادفی و حمل خودروهای نیاز به تعمیر اشاره نمود. امدادخودرو در تبریز، با مجهز بودن به جدیدترین و پیشرفته ترین امکانات حمل خودرو، کلیه خودروها را جهت انتقال به مراکز تعویض پلاک، مراکز بیمه، تعمیرگاه‌ها و نمایندگی خودرو پشتیبانی می‌کند.

در کوتاه ترین زمان از خدمات یدکش خودرو ما بهره مند شوید.

امداد خودرو شرکت ما از ابزار و تجهیزات تعمیراتی بسیار مناسبی استفاده می‌کند و پرسنل تعمیراتی این امداد خودرو، بسیار ماهر و آموزش دیده هستند و دارای دانش فنی بالایی در زمینه تعمیرات خودرو می باشند. این افراد تجربه ی سالها کار تعمیراتی را در کارنامه خود به همراه دارند، آنها پس از اطلاع دهی شما به سرعت در محل حضور پیدا می‌کنند و در صدد رفع ایراد خودرو برمی‌آیند. امداد خودرو ما دارای اعتبار کاری بالایی بوده و دارای مقبولیت زیادی در زمینه ی امداد رسانی سیار در میان افراد است.

یکی از خصوصیات شرکت امداد خودرو تبریز خدماتی مانند ، کسب رضایت مشتریان خواهد بود.

ارائه ی بهترین عملکردها و همچنین استفاده از دانشهای تخصصی برای راه اندازی وسایل نقلیه ، از جمله فعالیتهای این واحد خدماتی خواهد بود. افراد متخصص که در این واحدها مشغول به فعالیت هستند، در زمینه های تعمیرات وسایل نقلیه از تجربه و استعداد بسیار بالایی برخوردار می باشند. همچنین در نظر گرفتن رفاه حال مشتریان از جمله اهداف این واحدهای خدماتی به شمار خواهد آمد. ارائه ی خدمات به برخی از مشتریان در محل کار و یا درب منزل از جمله خدمات ایده آل و منحصر بفرد در امداد خودرو در تبریز خواهد

یکی دیگر از موارد قابل توجه در این امدادرسانی ، فاکتور قیمت آنها خواهد بود. این قیمت گذاری با توجه به استانداردهای مهم در زمینه ی تعمیرات ماشین خواهد بود.

واحدهای امدادرسانی امداد خودرو تبریز به صورت شبانه‌روز در بخش‌های مختلف تبریز مستقر شده‌اند تا با قیمت مصوب اتحادیه خدمت رسانی به شما عزیزان رو در هر بخشی از تبریز ارائه بدن؛ چرا که اصلی‌ترین و مهم‌تدین هدف ما، ارائه خدماتی سریع، ایمن و باکیفیت در اختیار شماست.

خدمات امداد در محل که شامل خدماتی مثل عیب یابی و رفع عیب در محل، تعویض روغن، جلوبندی سازی، مکانیک سیار، شستشوی انژکتور، تنظیم موتور، تون آپ، امداد باتری و… هستش که توسط افراد آموزش دیده و کارآزموده انجام میشه. در مقابل خدمات حمل خودرو قرار دارن که توسط انواع یدک‌کش، خودروبر، جرثقیل، کفی، دکل و… انجام می‌شود.

خدمات خودرویی تبریز یک مرجع فوق تخصصی بررسی و کیفیت قطعات خودرو , فروش اصلی قطعات خودرو در محل است که با تاسیس دفتر امداد خودرو تبریز ، و گرد آوردن تیم مکانیک سیار در شهر تبریز تلاش می کند سطح کیفیت خدمات تعمیر خودرو  و تعویض قطعات اصلی و فرعی را بالا برده و خدمات بهتر و کامل تری به مشتریان و ساکنان شهر زیبای تبریز ارائه دهد .

شماره تماس ما شرکت امداد خودرو تبریز

تماس با ما : ☎️ ۰۹۱۴۵۰۹۵۲۰۲

تلفن تماس یدکش ۰۹۱۴۵۰۹۵۲۰۲

شماره تماس جرثقیل ۰۹۱۴۵۰۹۵۲۰۲

تلفن تماس خودروبر ۰۹۱۴۵۰۹۵۲۰۲

شماره حمل خودرو ۰۹۱۴۵۰۹۵۲۰۲

تلفن تماس : ۰۹۱۴۵۰۹۵۲۰۲

شماره تلفن تماس مشاوره شبانه روزی : ۰۹۱۴۵۰۹۵۲۰۲

جرثقیل ، امداد خودرو و یدک کش تبریز و اتوبان تبریز | 09145095202

 

خدمات تعرفه قیمت با احتساب 9درصد مالیات بر ارزش افزوده
ایاب و ذهاب خودروی داخلی 120 هزار تومان
ایاب و ذهاب خودروی خارجی 120 هزار تومان
باطری به باطری خودروهای هاچپک و سدان 150هزار تومان
باطری به باطری و تست دینام 150 هزار تومان
باطری به باطری و تست دینام خودروهای شاسی بلند 150هزار تومان
ورودیه حمل ماشین ایرانی با چرخگیر و دکل 155 هزار تومان
ورودیه حمل ماشین خارجی و انواع وانت با چرخگیر و دکل 195 هزار تومان
ورودیه حمل کفی(خودروسوار) 245 هزار تومان

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   برای تماس اینجا کلیک کن >>>